Aj v kuchyni možete vyzerať šik

Ako už názov napovedá, rozprávať sa budeme o kuchárskej móde. Áno, aj kuchári chcú predsa vyzerať trendovo, aj keď ich takmer nie je vidieť. Môže sa však stať, že si Vás zavolajú na rajón pochváliť Vaše kuchárske umenie a vtedy môžete vyzerať veľmi profesionálne. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Čo sa ukrýva v skrinke kuchára?

Od hlavy po päty

Kuchárske topánky, nohavice, rondon, prípadne tričko pod rondon a zástera. To je oblečenie kuchára. Všetko pohodlné, z hrubej kvalitnej bavlny aby Vás odev ochránil pred popálením a ušpinením. Oblečte sa od hlavy po päty. 

Kuchárske topánky – tu asi toho veľa nevymyslíte. Topánky sú najčastejšie v bielom alebo čiernom prevedení. V tomto prípade platí, že bezpečnosť je dôležitejšia než vzhľad. V kuchyni končí mnoho potravín na zemi, a preto je viac než žiadúce, aby bola obuv protišmyková. 

Kuchárske nohavice sú bavlnené, voľné nohavice, ktoré Vám zabezpečia pohodlie a zároveň ochranu pred popálením alebo ušpinením. Konečne prichádzame k ‘najtrendovejšiemu’ kúsku kuchárskej uniformy – kuchársky rondon. Rondony môžu mať rôzne farby, kúpite ich v prevedení s dlhým aj krátkym rukávom. Zvyčajne majú dvojradové zapínanie pomocou kuchárskych gombíkov, ale moderné vyhotovenia umožňujú i zapínanie na zips. Niektoré modely majú i vrecká. Práve farebné rondony môžu okoreniť Vašu kuchársku uniformu a dodať jej šmrnc. Takisto gombíky kúpite v rôznofarebnom prevedení, ale i so vzorom štátnych vlajok, alebo v tvare zeleniny. Rondony si môžete farebne zladiť s kuchárskymi zásterami. 

Na trhu sú dostupné i doplnky pre kuchárov. Sem patria už spomínané gombíky, šatky pre kuchárov a samozrejme kuchárske čiapky. Veď čo by to bolo za kuchára bez čiapky. 

Nájdite si dobrého predajcu a zlaďte si outfit podľa svojej chuti, alebo nakúpte rovnaké rondony pre Vašich zamestnancov, ktorí budú vyzerať jednotne a profesionálne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post